Diktat Detaljan nepodnošljiv kínai váza aukció naselje otkrivanje uzorak
Eladó festett kínai váza | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
1M546 Régi kisméretű kínai porcelán váza pár 9.5 cm - Vázák, kaspók
Élet+Stílus: 2000 euróra becsülték, végül 7,7 millióért kelt el egy kínai váza | hvg.hu
BÁV ART Aukciósház és Galéria - Ez a gyönyörű kínai padlóváza érkezett nemrég az Aukciósházba. Mi már elvesztünk a részleteiben... Az ilyen méretű porcelánoknál már felmerül a kérdés, hogy hova is tehetjük
KÉZZEL FESTETT KÍNAI VÁZA,HIBÁTLAN, JELZETT! (meghosszabbítva: 3228417824) - Vatera.hu
1 Ft-ról! Szépséges Kínai váza, 20 cm magas - Porcelán | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Kínai váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásokkal 25 cm
Akár 67 millió forintot is érhet a konyhában tartott ősi kínai váza – kultúra.hu
Csaknem 3 milliárd forintnak megfelelő összegért kelt el egy kínai porcelán váza – kultúra.hu
Antik kínai Kína nagy méretű szép vadász jelenetes porcelán váza Ázsia
380 forintért vette a vázát: kiderült, hogy 30 milliót érő kínai uralkodói műkincs - Terasz | Femina
Egy vagyonért kelhet el a konyhában évtizedekig lapuló császári váza